Yesterday is a history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift.

Zamyšlený úder do prázdna...

25. května 2008 v 21:58 | Keira Fey |  # Just kidding
Když tu pořád ještě sedím... Pomalu zjišťuji pár věcí.
Za 1# že začínám mít hlad *poznala díky tomu, že jí nějak podivně kručí v břiše*. A pozdě večer bych už do sebe neměla nic cpát... Velké dilema. Vyžrat, či jen trochu vyprázdnit ledničku? Ale pak bych měla výčitky svědomí (že jsem zas něco snědla mámě). Bůh mě suď (nevěřím v Tebe, šéfe, takže jsi mi víš kde), budu statečná a počkám si na snídani. V noci mě stihne pár nočních mur o anorektičkách.
Za 2# že glosy jsou pomsta čtenářů. Povídky typu Nejlepčejší narozky Pána Zla, Sirius a Vanessa aneb Nejsilnější láska světa atd., by se měly cenzurovat. Kvůli takovým věcem vynechávám jídlo a to je špatně. Potom mám hlad pozdě večer. A asi všichni, kdo brouzdají po netu a hledají něco na čtení... Forever your Josephine Muriel Black.
Za 3# ... Kyra Havelock je Mary-Sue jako sviň.

Definice je jasná, už jsem si ji konečně přečetla (a celou!) a vstávají mi z toho vlasy hrůzou *síla na to, že už je má přece trochu delší než před rokem* *dřív se podobala křoví* *teď si je dokonce může stáhnout do culíku* *a stejně to stojí za houby*. Hádám, že dlouho nebudu čekat a glosy dostanou mou "největší pecku" (Neříkej ne @_@). Měla bych tak nějak nenápadně zatáhnout oponu a rychle omést vrstvu prachu z těch osmdesáti kapitol *myšleno tím, začít zuřivě opravovat to zvěrstvo, kterého se dopustila na české gramatice*.
Mohlo to už ale přijít dřív. Počítám s tím, že všechny glosaře odradila délka :P Ale radši si zlepším pověst a provedu trochu větší úpravu gramatiky, čárek a tak dále. Měla bych si rovnou vzít volno, to bude na delší běh...
Hlad se tedy dostupuje stále větších výšin, ale pořád přetrvává strach z toho, že to vrátím zpět na světlo světa (tedy, ku*va, vždyť je už noc!). A to mě přivedlo k přemýšlení na téma...
Flashback
Víkend, počasí střídavě good a na prd, 7:15, autobusové nádraží Florenc, Praha = směr...
Jižní Čechy, Český Krumlov, restaurace Laibon = BRIGÁDA => PRACHY
Doufám, že vám došlo, co jsem ve skratce chtěla říci ;) Pokračujeme dál...
Jenže drobný háček... Restaurace Laibon = vegetariáni X Keira = masožrout jak sviň.
Člověk by si myslel, že tam nevydržím. Hodlám tam strávit celý měsíc prázdnin ^_^ se svou kámoškou Upírem. Už to máme odskoušený, celých dvanáct hodin v kuse jsme makaly jak šrouby alias pomocníčci na takové ty zbytečnosti jako umývání nádobí, zdobení jídla, znovu umývání nádobí, sem tam stání u friťáku a zase to nádobí... Lidi jsou tam vážně v pohodě, šéf je štědrý s výplatou... Ale jsou vegetarini. Všichni do jednoho. Laibon = zelenina a maximálně sojové maso.
Ale nikdy jsem neřekla, že by to jídlo nestálo za nic. Ba aby to! Je výborné! Jediné co bych mu vytkla jsou ta šílená jména :D Když mi řeknou, ať připravím Sabdží, jsem vykulená jako mochomůrka mezi samými hříbečky. Chvilku to zabere, než si to všechno vtlučete do hlavy, ale když se chce, jde to :) Ono se to také dobře zapamatuje, když to sami ochutnáte *a přežerete se toho jak prase* *vůbec jí to nevadilo, spokojeně se kolíbala kolem sporáků* *a to Upír měla každou chvíli strach, že začne hysterčit po masu*. Takže vám mohu potvrdit, že i masožrout nepohrdne ryze zeleninkovou stravou. Laibon dokáže divy, o kterých jsem ještě dlouho snila i doma, v bezpečném objetí své ustarané mamičky *kolik sis vydělala?* a s talířem žebírek před sebou. Pokud v srpnu zavítáte do Krumlova, možná tam na mě natrefíte ;)
A já, už konečně vypsána se svými dosavadními myšlenkami, jdu sníst něco k večeři. Dojmy z glosovaných povídek už odezněly, takže by to mohlo jít bez problémů ^_^
Přeju sladké sny, bez výskytu anorektiček ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama