Yesterday is a history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift.

Přehled manga stránek aneb kde co seženete a klavitně ^_^

15. června 2008 v 20:47 | Keira-san |  Manga - odkazy
Tak a rozhodla jsem se, že konečně nějak zapracuji ^_^ Pár kamarádů, které jsem nalákala do světa mangy a anime, nebo ti, co podlehli sami, neví kde by měli hledat.
Pokud chcete číst, dívat se, zde vám vkládám pár odkazů na stránky, kde zaručeně najdete to nejkvalitnější z mangy. Recenze, downloady, prostě mangu...

Začneme tedy od velice známé a dravé dámy ^_^
chill.czsoul-society.net - Tailor-dono. Její humor je vražedný. Její recenze skvělé. A to hlavní = je yaoistka. Myslím, že Tailor zná už vážně každý a kdo ne, měl by se stydět. Její stránky je věnují hlavně recenzím mang a anime. Považuju ji za guru ve svém oboru, něco jako Blanch :) Mangu i překládá a můžete u ní i stahovat.
chill.czsoul-society.net- chillipepper hned za Tailor, má stránky prošpikované recenzemi a i ona překládá. Její vlastní nejoblíbenější žánr neznám, ale ráda chodím na její stránky hledat něco na čtení ^_^
Manga Česky - zde stáhnete mangy přeložené do češtiny. Je tam asi největší výběr, na který jsem kdy narazila, od Naruta až po Bleach. ;) Pracuje tam velký tým, který si na překladech dává záležet. Na Mangacesky si každý vybere.
One Manga - online čtení mangy. Vřele doporučuji, ovšem zde nejsou české překlady, ale jen anglické. Je tam široký výběr mang a pokud nejste zrovna angličtináři, ale máte chutě si něco odtud přečíst... je tu ještě možnost Slovnik.cz :)
Galbadia Hotel - zde stahuji mp3 soundtracky z různých anime. Našla jsem zde jak Naruta, tak Bleach, Death Note, Inu-Yasha a další.
Manga Traders - stahovat můžete po zaregistrování. Opět je to ale stránka s anglickými překlady.
Vrakobor - ^_^ no, manga a anime fanfiction... Co dál dodat. Poděláte se smíchy. Vrakobor válí.
Jachachacha - další fanfiction archív, anime a manga. Opět v režii Vrakobora, ale přispívají i další autoři (Tailor, Nienan, Kasasagi...)
Anime-source - česká stránka s downloady na anime a filmy.
A pro dnešek poslední, nejprofláklejší...
Manga.cz - co víc dodat. Pravá česká mekka mangy.
A pro dnešek s odkazy končím T_T
Jdu se dívat na fotbal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama