Yesterday is a history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift.

Únor 2010

No, no more time... 14.2.

13. února 2010 v 20:17 | Keira-san |  # Just kidding
Ne, fakt mě to nebaví, ale to je asi všem jedno.

Vrátila jsem se dnes z víkendové práce, brigády na kterou si jezdím jako nejhorší mučedník přes celou Prahu. Vrátím se dom, zničená, s bolavou hlavou... A v bytě je má ségra (to je normální) a její nový amant (ne, to už není normal...)

Ono by to mohlo být v klidu jako kterákoliv jiná věc.
Chtěli jít do kina - Čtvrtý druh. Jó, bude to určitě super film, tak by už mohli vyrazit.

Ale ne... Ještě je moc brzo, ještě se chtějí u nás doma trochu "ohřát"...

Talentum.cz

8. února 2010 v 12:43 | Keira-san |  # In house
Zde mě také můžete najít - tedy mou tvorbu. Házím sem kromě básní (mizernejch básní) i fotky a obrázky. DeviantArt mě poslední dobou nechce vůbec přihlásit na můj účet, a chyba rozhodně není v heslu, takže jsem zvolila zajímavou novou alternativu...

Dost se mi líbí tvorba pár autorů, kteří sem přidávají, ani malba není špatná a literární kousky také ne. Talentum.cz je pro mě zajímavá nová stránka a určitě stojí se na ni občas mrknout. A pokud tvoříte - i se přihlásit :)

Baterie zabíjí inspiraci...

8. února 2010 v 12:39 | Keira-san |  # Just kidding
Sedím ve škole, můj nos je uspaný jako zarezlé vodovosní potrubí a mám chuť si zahrát strategii a flákat se celé dny. Vyspávat. Žrát a netloustnout z toho. Škoda že je to nemožný.

Včera jsem dovršila první víkendový pracovní zátah výbornou večeří u číňanů (Soukenická, Dobrý den - prostě miluju tuhle restauraci x3). Měla jsem sváteka to byla výborná příležitost, jak dotáhnout některého z rodičů, aby mě pozvali na dlabanec. Už jsem měla absťák a můj choresterol potřeboval doplnit, abych na tom byla zase tak bledě jako při poslední návštěvě doktorky.

Nudim se. Chtěla bych se především dobře vyspat, protože se vším co jsem si naplánovala nestíhám. Nebo se mi to spíš jen zdá a chodím prostě spát pozdě večer. To je jedno.

Mrzí mě ale jedno: Začala jsem pracovat na dárečku pro Niku, psala jsem už během minulého týdne a chrlila jsem ze sebe jeden nápad za druhým. Všechno tohle nadšení do psaní dokázala zabít ta zatracená práce...

Vražedná...

3. února 2010 v 20:15 | Keira Fey |  # Drobečky šílenství
Knot uhoří
vše se zastaví.
A pak ten úsměv...
Ztráta kontroly.

Vše je bílé
bílá karmínu ustoupí
Karmín je všude
a i ten úsměv se
ztrátou kontroly.

Tak zapalme znovu
tu svíčku Běsu.

Cesta do Slaného...

2. února 2010 v 21:28 | Keira-san |  # Drobečky šílenství

Navštívila jsem Aife a Niku :)

Řeknu to na lopatu: Byl to jeden z nejpříjemnějších víkendů po dlouhé době. Obě holky mi nehorázně zvedly náladu, i když mi chyběla Cait a Bambus. Co se ale nevydařilo minule, v budoucnu se může povést :P

Každopádně, cesta tam proběhla velmi... pro mě, velmi zábavně. A napsala jsem na to báseň, volný verš :)
Upozorňuji, že obsahuje víc sprostých slov, než Upírčina stará díla. Ale díky tomu je výjimečný!

Poznejte sami, pod perexem...
Levá ruka Boží - recenze

2. února 2010 v 21:22 | Keira Fey |  # In house
Hned z čerstva jsem dočetla svůj předčasný dárek k svátku - ano, zas to byla knížka ^^. A ano, zas jsem si ji dala, řečeno metaforou, jako zákusek po obědě. Přečetla jsem ji během dvou dnů a mámě to radši nebudu sdělovat. Naštvala by se jako vždycky, když mi koupí něco ke čtení a za chvíli už to mám v sobě.

Hned z čerstva jsem tedy napsala malou recenzi na čerstvou Levou ruku Boží. Bude to nový světový bestseller? Má se mít Rowlingová na pozoru? No, to ji budete muset zkusit sami :) Enjoy, dále pod perexem...