Yesterday is a history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift.

Květen 2010

That´s Justin Bieber!

21. května 2010 v 17:51 | Keira-san |  # Just kidding
Nebudu radši daleko rozvíjet, jak daleko jsme se dostali s kolegy ohledně diskuze na téma Justin Bieber. Opět, jako už u mnohých mladých umělců mohu vytyčit několik pevných bodů, od kterých se odvíjí ... ten nehezký zbytek :D

*1: zpěv podobný náctileté slečně

*2: pedofilie ze strany faninek

*3: příšerně fádní videoklip /taky pedofilní.../

*4: a vlastně je to celé na pytel, tak nezapínejte Evropu 2, když se toho bojíte...

A nesmím vynechat i dobré instruktářní foto.


miley?

Annoying Orange - vymašťovací videa pro každého...

21. května 2010 v 17:42 | Keira-san |  Videoklipy fun
"VAZÁP!"


Jedno z nejlepších videí, co jsme s Bells a ostatními soudruhy našli tento měsícna youtube (5. narozeniny = GRATULACÉ!). O co jde?
Mluvící ovoce. Dokonce mluvící marshmallow, mluvící kukuřice, dýně... A ty keci, které většinou mají každému stačí, aby se válel po zemi smíchy.
Každopádně se žádný díl s příšerně otravným pomerančem neobejde bez oběti děje - VŽDYCKY jedna z potravin "přijde o život". A je to prdel, to mi věřte :D
Annoying Orange má dost dílů na to, abyste se tak na půl hodinky v pohodě zabavili :) A pak to zabere další čásek, než si to všechno přeberete znova. Protože opakovačku určitě budete chtít ;)

Nemoc zvaná knihofilie...

20. května 2010 v 19:13 | Keira-san |  # Just kidding
Už je to tak...

Za pouhý měsíc jsem přečetla osm knih, ani jedna se nedala označit za lehký kalibr a chci dál. Je zvláštní si stěžovat na něco takového (a ano, já si stěžuji!). Připadám si jako kdybych psala do nějakého časopisu - a ještě k tomu přihodit otázku typu: Jsem normální?

Moje doktorka má asi jako vždycky pravdu - ale zjistila jsem to bohužel až po dlouhé době, protože ona vždycky své diagnózy zabalí do nesrozumitelného psychiatrického saténku, ještě s podivuhodným mystickým nádechem. Proto jí říkám Věštkyně.
Nedokážu si rozvrhnout svůj volný čas - neumím s ním zacházet ve svůj prospěch. Co bych mohla místo toho debilního čtení dělat? Učit se, dělat doma au pair, smejčit celý byt nebo pak vypadnout ven a randit... To poslední byl fór.

Připadám si už trochu jako závislák, už mě nebaví ani poslouchat všechny ty mp3, co jsem si nastahovala... Jo, byly časy, kdy jsem jich měla víc (o jejich úbytek se postarala ségra a doteď jsem jí za ztrátu své úžasně obsáhlé několikagigové sbírky neodpustila), ale jsem muzikou poslední dobou tak rozežraná, že nevím coby...

Zrovna jsme skončila u knížky (pořadí č. 9*) Memoár O psaní Stephena Kinga. Dostalo mě jeho vyprávění, jak si jako dítě vytíral zadek škumpou jedovatou (A co? To se občas každému stane :D), nebo ty jeho školní pisatelské eskapády... Musím se přiznat, že mě jednou také napadlo vydat satirický časopis o naší škole, ale asi by to pro mě nedopadlo dobře... A třídní by mě asi zardousila, i když ona je taký lidumil... Nebo si to aspoň myslím :/

A jako takovou oddechovku jsem si pořídila Hetalii, první volumko, které mě baví každý den ve škole o dějáku :D (dějepisářka čučela... nedivím se jí). Zamilovala jsem si Německo - proti všem svým přesvědčením o tom, že Němci... ano, prostě Němce fakt nemám ráda. Ale postava Německa je z celé Hetalie mou nejoblíbenější. A Itálii bych kopla i s těmi makaróny do zadku. Je mi z nich už druhý den blbě...

Tak nevím, moji milí, co si mám vzít dál... Pokračování Jména větru? Něco od Kinga, mé literární modly? Ale já si zas něco vyberu. Ale abych si nevybrakovala všechny peníze, to málo co mám na účtě, radši zas půjdu do knihovny...

Una a její tygři

19. května 2010 v 9:04 | Keira-san |  # Drobečky šílenství
kreek

Jednorázovka pro promočené bouřlivé noci... Enjoy. Věnuji všem lidem, kteří mají rádi kočky. Protože já je ráda nemám, ale o tom to není :)

Nadělat prachy - Terry Pratchett

5. května 2010 v 16:05 | Keira-san |  # In house
nadelat prachy
Zeměplocha, Ankh-Morpork, Vlahoš von Rosret, pan Pedant...
Posledního zmíněného neznáte? V tom případě jste nejspíš vynechali jednu z posledních knih Terryho Pratchetta, Nadělat prachy. Jak si přivydělat vám neporadí. Ale zabijete s ní čas, který je na naší obyčejné kulaté Zemi rozhodně mnohem nudnější, než svět na zádech obrovské želvy.
S tímto dílem z Úžasné zeměplochy přichází další taškařice Vlahoše, který se (ne zcela dobrovolně, je tu přece Patricij) pouští do reformy Ankh-Morporského bankovního systému.