Yesterday is a history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift.

Prosinec 2010

Uh šalala. Aneb, jak se Keira měla poslední rok (-_- Muhaha...)

21. prosince 2010 v 21:40 | Keira-san |  # Just kidding
Boy with sword
Bylo konečně načase, abych sem napsala po dlouhé době také něco o sobě. 
Počítám s tím, že to ani nebudete číst, ale to není podstatné.
Nemám zrovna s kým mluvit, s kým pokecat... Blogy jsou stejné jedna velká vykecávačka, tak proč ne. Pod dlouhé době zas pár keců od Keiry.


Recenze - Megamysl

20. prosince 2010 v 21:00 | Keira-san |  # In house
megamysl

Další animák se přehnal přes česká kina a byl to tentokrát chlapík s nadprůměrně velkou hlavou a modrou kůží - Megamysl, v anglickém originále MegaMind. Opět se tu vyskytl další film s hlavním hrdinou padouchem. Ovšem nemusí to být nutně tuctový výplod studia Dreamworks, Megamysl je vtipná komedie, která si dělá legraci ze spousty klišé co se týče dětských akčních seriálů a komixů. Asi nikdo nemůže přehlédnout první háček, který odkazuje na Supermana hned v prvních minutách filmu. Je vážně na co koukat.

Recenze - Občanský průkaz

20. prosince 2010 v 20:55 | Keira-san |  # In house
občanský pr
Už po shlédnutí traileru k novému filmu Ondřeje Trojana (např. Želary, 2003) bylo každému jasné, že si Občanský průkaz nemůže nechat ujít. Věta: "Polib nám prdel, Daníku," byla pro mnohé rozhodující. Místy hořká komedie je situovaná do 70. let komunistického režimu v České republice. Kdo na něj půjde, a to platí o mladší porevoluční generaci, bude se ptát, jak to ti jeho rodiče mohli přežít.