Yesterday is a history, Tomorrow is a mystery, Today is a gift.

# School Rumble - I. A gympl

Skepse... Nuda jak sviň...

26. května 2009 v 11:16 | Keira-san
V současnosti....


Sedím v rozvařený škole, z počasí venku jsem ještě rozvařenější a připadám si jak čínská nudle moc dlouho položená do vroucí vody. Je mi z toho tak trochu nanic, protože když je hyc, měla bych správně ležet venku a chytat úpal... Nebo aspoň trochu bronzu.

Kachny a kačeři = Šťastni až do smrti?

12. května 2009 v 21:22 | Keira-san

Víte, jaká je to pohodárna mít prodloužený víkend?
Na základce se nám o takových flákačkách místo školy mohlo jen zdát. Ale co jsem na gymplu, je jich víc než dost hlavně, když jsou ty matury :P
Když jsou takhle ty volné dny...

Šlo se na lodičky. Já, Káma se Šárykem. Můj skvělej nápad byl si s sebou vzít tousťák ^^ není nic lepšího, než se trochu příležitostně nadlábnout, takovej lodičkovej piknik není k zahození ;) šunka, sýr, a to co jsme už nesnědly, dostaly kachny.

Vyjmuto z kontextu = Na šlapadle

Keira: "Zajeď je, zajeď!"
Šáryk: "Co, proboha?"
Keira: "kachny, zajeď kachny!"

Rozbřesk

9. března 2009 v 17:11 | Keira-san

Do školy, do školy, zpátky do té polepšovny...
Konec hrám, konec lelkování...
Prázdniny jsou v loji...

Myslela jsem, že to dneska bude strašný. Ale docela ráda jsem se zas strazila se známými lidmi, kteří mi po maturiťáku přirostly k srdci o něco silněji :)
Z latiny za jedna, bižule mě štve jako vždy ^^, ale já jí dám do čuně ;)
Zítra mě s amígo čeká referát na Zatmění (Slunce). Ne na knihu, i když půlka třídy (holky) by byly asi slušně zainteresované, tomu věřím...
Stmívání a spol. už četla dokonce i sousedka (+ její mladší dcera, která juchá po přečtení tří stran Đ, ale jsem zvědavá, jestli to přelouská... zvládá zatím jen Bravíčka...). Nemůže si to vynachválit. Ale nikdy si stejně nepřestanu myslet, že Bells má trochu šoupnuto v majáku... No co, láska dělá divy... ;)

A Rozbřesk - kniha? Nadpis o ní původně nepojednával, ale co. Info sem šoupnu. Poslední kniha o sexy upírovy a nemehlo lidské holce vychází 25.3.2009 Nenechte si ujít, i já si vytahuju peněženku ;)

Lets dance! - Imatrikulace 2009 !!!

28. února 2009 v 21:08 | Keira-san

A tak konečně přišel ten den školního plesu...Jé, kytky a masochisti!

5. září 2008 v 19:46 | Keira-san

Chjo, kéž bych měla mozek House...
...
Nemyslím tím mít ho na stole v nálevu, samo. Fandové by mě asi killnuli. Ale jeho prokoukávání lidí na první koukanec bych brala.
Jsem tedy nováček na gymplu v Karlíně Pernerce a je to dost mačos :D Je nás ve třídě třicet dva, osmnáct holek, čtrnáct kluků. A což si mohu oddechnout, ty lidičky jsou vážně v poho.
První den jsem byla sice trochu nerv, protože to vypadalo, že se z velké části už všichni znají. Přijmou mě do kolektivu, nebo na mě hodí boban?
Naštěstí, hned první den jsem si zrobila kamaráda, a vypadá to velmi dobře :) a každý den je to čím dál tím lepší ^^ opadávaj zábrany, skoro si pamatuju všechna jména... Teda, dneska jsem se na školním dvoře spletla a doufám, že dotyčný se na mě nebude zlobit :) Já už si budu dávat na jména bacha.
Ale přesto... Pořád toužím po rentgenovém mozku Housátka...
 
 

Reklama